موج
کدخبر : ۳۵۳۹۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353972

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در بازرسی از یک دستگاه تریلر از کشف ۵۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۳۳۸ کیلوگرم هروئین و ۲۲ کیلوگرم تریاک، ۱۲۶کیلوگرم شیشه و۵۶ کیلوگرم سایر مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار مجید کریمی اظهارکرد: مأموران انتظامی شهرستان طبس برابر اخبار واصله از ماموران انتظامی استان خراسان رضوی مبنی بر اینکه سوداگران مرگ قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر را با یک دستگاه تریلی به داخل کشور دارند، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان طبس با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی نسبت به کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی اقدام کردند و در کنترل ها به یک دستگاه تریلی مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اضافه کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از خودرو ۵۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۳۳۸ کیلوگرم هروئین و ۲۲ کیلوگرم تریاک، ۱۲۶کیلوگرم شیشه و۵۶ کیلوگرم سایر مواد مخدر- که به‌صورت ماهرانه ای درون تریلی جاساز شده بود را کشف کردند.

کریمی با بیان اینکه ماموران در این رابطه دو متهم را دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان از شهروندان خواست که در صورت اطلاع از فعالیت‌ باندهای قاچاق مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری متهمان در کمترین زمان ممکن اقدام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها