موج
کدخبر : ۳۵۲۰۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352021

وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 135 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه 13 آبان 99 با شاخص 135 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین 114 همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است.

پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که در صبح روز سه‌شنبه ( 13 آبان 99) باتوجه به شرایط پایدار جو، عدم وزش باد و انباشت آلاینده‌هاطی ساعات گذشته همراه با آسمان غبارآلود، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

در طی روز با کاهش نسبی پایداری تا حدودی از غلظت آلاینده‌ها کاسته خواهد شد، بااین‌حال در شامگاه سه‌شنبه با افزایش ترافیک و درنتیجه تجمع ذرات معلق، پیش‌بینی می‌شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد، هرچند با افزایش نسبی تندی باد در ساعات پایانی سه‌شنبه تا حدودی از غلظت آلاینده‌ها کاسته خواهد شد.

عدم وزش باد مؤثر در صبح روز چهارشنبه (14 آبان 99) و آغاز تردد خودروها سبب می‌شود در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد. در طی روز با رشد ناپایداری جوی و گاهی رشد ابر در برخی ساعات بعدازظهر احتمال می‌رود از غلظت آلاینده‌ها تا حدی کاسته شود.

در اواخر وقت چهارشنبه نیز با افزایش غلظت ذرات معلق ناشی از ترافیک شبانگاهی و حاکمیت جو پایدار، کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها