موج
کدخبر : ۳۴۳۵۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343578

سردار محمد قنبری از درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان موادمخدر در سیستان و بلوچستان و کشف یک تن و 80 کیلو و 950 گرم مواد افیونی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عصر روز گذشته در درگیری مسلحانه جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی در یکی از محورهای فرعی این شهرستان، مقدار یک تن و 80 کیلو و 950 گرم مواد افیونی شامل 993 کیلو و 950 گرم تریاک و 87 کیلو گرم شیشه کشف شد.وی افزود: در این عملیات مقتدرانه علاوه بر توقیف 3 دستگاه خودروی پژو 405، تعداد 2 قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری مهمات جنگی از قاچاقچیان موادمخدر به دست آمد. همچنین در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی هفته گذشته، با تلاش شبانه‌روزی مأموران انتظامی شهرستان‌های زابل، زاهدان، ایرانشهر، سراوان و سیب سوران، در عملیات‌هایی مجزا پنج سارق مسلح و به عنف دستگیر و 12 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف در سطح استان سیستان و بلوچستان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان دو دستگاه خودرو، 10 دستگاه تلفن همراه مسروقه به همراه دو قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها