موج
کدخبر : ۳۳۷۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337016

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۳ زمین‌خوار اراضی دولتی در شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی ولی پور گودرزی که اخیرا به عنوان رییس جدید پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ منصوب شد، گفت:  مدتی قبل مأموران پلیس امنیت اقتصادی گزارش‌هایی را دریافت کردند که نشان می‌داد مساحت قابل توجهی از اراضی دولتی متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی به تصرف عده‌ای سودجو در آمده است که در همین راستا نیز تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند که گزارش‌های دریافتی صحیح است.

وی با بیان اینکه در همین راستا نیز تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که زمین خواران با اقدامات غیر قانونی و خلاف ۸۰۰۰ متر مربع از اراضی دولتی متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی را به تصرف خود در آورده‌اند که این گزارش به مقام قضایی ارائه و مجوزهای لازم برای برخورد با این افراد دریافت شد.

ولی پور ادامه داد: در همین راستا ماموران سه زمین خوار که اقدام به تصرف این زمین‌ها کرده بودند را دستگیر کردند. این زمین را هم که حدود ۴۰۰ میلیارد ریال ارزش داشت در اختیار سازمان مسکن و شهرسازی قرار دادند.

به گفته رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ برای سه متهم دستگیر شده نیز پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها