موج
کدخبر : ۳۳۶۴۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336461

نماینده وزارت کار در صحن شورای شهر تهران درخصوص حادثه آتش سوزی در کلینیک سینا اطهر توضیحاتی را مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج،‌ امروز در صحن شورای شهر تهران با حضور حناچی شهردار پایتخت موضوع حادثه کلینیک سینا مهر به صورت کامل مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و اعضای شورا سؤالات و تذکرهایی را در این زمینه مطرح کردند.همچنین نماینده وزارت کار در این جلسه حضور داشت.

جباری نماینده وزارت کار درباره حادثه آتش سوزی در کلینیک سینا اطهر گفت: استعلامی در مورد ایمنی ساختمان سینا مهر از وزارت کار به عمل نیامده بود و قطعا اگر استعلامی انجام می‌‌گرفت یک هفته‌ای به آن پاسخ می‌دادیم.

وی بیان داشت: 88 درصد حوادث به وقوع پیوسته در محیط‌های کاری به دلیل ایمن نبودن محیط صورت می‌گیرد همچنین باید از این موضوع غافل نشد زمانی که حادثه به وقوع می‌پیوندد نه تنها یک علت بلکه زنجیره‌ای از علل مسبب آن است.

رئیس اداره بازرسی وزارت کار گفت: در سال گذشته حدود 250 هزار نفرساعت آموزش نکات ایمنی برای کارگران و کارفرمایان انجام گرفت چرا که معتقدیم آموزش یکی از مهمترین نکات جهت ارتقاء ایمنی محسوب می‌‌شود.

جباری گفت: کارگران و کارفرمایانی که آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند آگاهی می‌یابند که چه نکاتی در محیط کار به لحاظ ایمنی لازم است و اقدامات ضروری را در این راستا انجام می‌دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها