موج
کدخبر : ۳۳۲۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332674

سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از پرداخت وام دانشجویی به ۱۳۲۲ نفر از افراد متقاضی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، ابراهیم مه آبادی سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ اعتباری معادل ۱۳ میلیارد ریال برای پرداخت وام تحصیلی از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور به معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اعلام شد.

وی با اشاره به نحوه تخصیص وام دانشجویی به دانشجویان افزود: پس از اطلاع رسانی به دانشجویان، متقاضیان با مراجعه به پورتال درخواست خود را با تکمیل تقاضانامه و ارائه مدارک مورد نیاز ثبت کردند.

به گفته سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه تا اواسط اسفندماه سال گذشته، به ۱۳۲۲ نفر از دانشجویان متقاضی وام تحصیلی پرداخت شد.

ابراهیم مه آبادی در ادامه گفت: عده‌ای از متقاضیان به دلیل نقص مدارک در مرحله نخست موفق به دریافت وام نشدند که پس از پیگیری کارشناسان مربوطه نواقص موجود مرتفع شد و لیست متمم ۳۹۵ نفری متقاضیانی که مدارکشان به تازگی تکمیل شده ارسال شد که به زودی وام مذکور به حساب دانشجویان واریز می‌شود.

سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه در خاتمه سخنان خود خاطرنشان کرد که پرداخت وام ضروری و ودیعه مسکن به دانشجویان نیز در دستور کار این مدیریت قرار دارد که شرایط و اطلاعات مربوط به دریافت این وام ها متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها