موج
کدخبر : ۳۳۱۳۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331397

مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور از رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در تمامی مراکز معاینه فنی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید قیصر مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور در تشریح روند انجام معاینه فنی خودروها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز معاینه فنی گفت: همه مراکز معاینه فنی، براساس پروتکل‌های بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شده است، عمل خواهند کرد.

مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور افزود: رانندگان خودرو هیچگونه تماسی با اپراتورهای مراکز معاینه فنی ندارند و در طول انجام تست‌ها رانندگان در خودروی خود هستند؛ در حقیقت مراحل تست های معاینه فنی در حالی که راننده داخل خودرو است انجام می‌شود و نیازی به پیاده شدن راننده نیست.

وی ادامه داد: بر همین اساس از شهروندان می خواهیم با برنامه ریزی نسبت به اخذ گواهی معاینه فنی اقدام کنند، شهروندان با توجه به یکپارچه بودن معاینه فنی از طریق سیمفا می‌توانند از همه مراکز کشور به ویژه شهرهای اقماری استفاده کنند تا شاهد تشکیل صف های طولانی در مراکز نباشیم.

مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور افزود: در حال حاضر ۶۳۰ مرکز معاینه فنی در سراسر کشور فعال است که بیش از یک هزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در این حوزه سرمایه‌گذاری شده است و عدم اجرای قانون برای خودروهای فاقد معاینه فنی، چرخه اقتصادی این بخش را مختل کرده و موجب افزایش آلودگی هوا نیز در آینده خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها