موج
کدخبر : ۳۲۷۹۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327973

محمد جواد حق شناس از نصب سردیس شهید سلامت در بیمارستان آیت الله طالقانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد حق شناس عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از بیمارستان آیت‌الله طالقانی که به مناسبت هفته سلامت با حضور سید حمید موسوی شهردار این منطقه یک برگزار شد ضمن تقدیر از فداکاریهای جامعه پزشکی در مقابله با ویروس کرونا ، خاطرنشان کرد: ایثار و از خودگذشتگی کادر پزشکی و درمانی با وجود همه تحریم ها و تنگناهای موجود، مایه مباهات و شایسته تحسین و تقدیر است.

وی گفت: در مسیر سلامت، کادر درمانی و پزشکان کشور ما نسبت به سایر کشورها بیش از نرم جهانی آن به شهادت رسیدند که باید قدردان این عزیزان و خانواده‌های آنها باشیم و همه موازین بهداشتی را رعایت کنیم و چنانچه در شرایطی که آزاد سازی ترددها، بدلیل ضرورت راه اندازی مجدد کسب و کارها صورت گرفته است موازین بهداشتی توسط شهروندان رعایت نشود، باید نگران افزایش آمار مبتلایان و بی نتیجه شدن زحمات کادر درمانی باشیم.

حق شناس تاکید کرد: شفافیت در اطلاع رسانی دقیق و منطقه ای شیوع بیماری می‌تواند برنامه ریزی های منطبق با ابعاد گسترش بیماری را به سرانجام مطلوب برساند و سردیس شهید سلامت دکتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی نصب می شود.

 موسوی شهردار منطقه یک نیز مجموعه مدیریت شهری را قدردان زحمات ‌سفیدپوشان مدافع سلامت دانست و گفت: سبز پوشان شهرداری تهران، از ابتدای این همه گیری، شبانه روز در کنار سفید پوشان کادر درمان نقش موثری در تامین بهداشت عمومی داشته اند.

بنا براعلام روابط عمومی منطقه یک، وی  یک نیز  افزود: شهرداری منطقه یک بیش ازپیش، در کنار کادر درمانی همه ی بیمارستان های سطح منطقه بالاخص بیمارستان مسیح دانشوری که مرکز اصلی درمان کویید 19 در کشور است بوده و تمام توان خود را جهت ضدعفونی و گندزدایی منطقه در مانورهای مقابله با کرونا و خدمات رسانی مناسب به بیمارستان ها به کار بست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها