موج
کدخبر : ۳۲۶۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326371

علیرضا زالی:

فرمانده ستاد ملی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران گفت: بر اساس آخرین نظرسنجی در تهران ،۵۱ درصد شهروندان تهرانی نگرانی خود را نسبت به ابتلا خود و اطرافیان شان به کرونا را ابراز کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا زالی فرمانده ستاد ملی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره تغییر نگرش و بینش شهروندان تهرانی نسبت به ویروس کرونا، گفت: بر اساس آخرین نظرسنجی در تهران ،۵۱ درصد شهروندان تهرانی نگرانی خود را نسبت به ابتلا خود و اطرافیان شان  به کرونا را ابراز کردند.

وی ادامه داد:بالغ بر ۶۰ درصد شهروندان تهرانی ویروس کرونا را یک وبروس جدی و خطرناک تلقی کرده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه برای پاسخگویی به این تغییر نگرش نیازمند اطلاع رسانی بیشتری نسبت به گذشته هستیم،خاطرنشان کرد:سامانه تلفنی ۸۹۵۱۱ که یک سامانه چند کاناله و جامع است، برای پاسخ دادن به سئوالات مردم درباره کرونا و آخرین اطلاعیه ها و اخبار مربوط به آن و ارائه پیشنهادات در شهر و استان تهران راه اندازی شد.

زالی اضافه کرد:شهروندان می توانند در کوتاهترین زمان با این سامانه تلفنی ارتباط گرفته ؛ضمن اینکه در این سامانه این فرصت فراهم شده تا شهروندان از نظر جغرافیایی مراکز درمانی و بهداشتی در مجاورت خود را شناسایی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها