موج
کدخبر : ۳۲۲۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322615

محسن هاشمی:

رییس شورای شهر تهران گفت: به نظر می‌رسد در ابتدا باید تعریف درستی از قرنطینه ارائه شود و اینکه قرنطینه چیست و چه اثری دارد و آیا درصدبندی دارد باید به مردم توضیح داده شود چرا که نمی‌شود مردم در خانه بنشینند.

به گزارش خبرگزاری موج،  محسن هاشمی ، رییس شورای شهر تهران قبل از جلسه امروز شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه کمیسیون تلفیق شورای شهر که صبح امروز و پیش از آغاز جلسه برگزار شد، اظهار کرد: هیأت تطبیق کلیات بودجه ۹۹ شهرداری را پذیرفته است اما از ۴۴ بند بودجه به ۱۱ بند ایراداتی وارد دانسته است که اعضا در مورد این ایرادات به جمع‌بندی رسیدند.

وی با بیان اینکه کمیسیون برنامه و بودجه نظرات کارشناسی خود را در این خصوص ارائه و تصریح کرد: در مورد وضعیت ستاد مدیریت کرونا در تهران نیز صحبت کردیم و عنوان شد که بهتر است افراد مسلط که مسئولیتی در این خصوص دارند صحبت کنند تا باعث سوءتفاهم نشود.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه بعضا دیده شده است که برخی از افراد غیرمسئول سخن می‌گویند و این مسئله سبب بروز شایعاتی همچون قرنطینه تهران می‌شود، گفت: بروز این گونه شایعات سبب شد که مردم به فروشگاه‌ها و میادین تره‌بار هجوم ببرند و این در حالی است که فرماندهی مبارزه با کرونا را قرار شده است به رئیس جمهور بدهند و امورات نیز تحت نظر وزیر بهداشت پیگیری شود و دکتر زالی نیز فرمانده ستاد کرونا در تهران است و در مورد تهران صرفا زالی می‌تواند صحبت کند.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد در ابتدا باید تعریف درستی از قرنطینه ارائه شود، گفت:‌ اینکه قرنطینه چیست و چه اثری دارد و آیا درصدبندی دارد باید به مردم توضیح داده شود چرا که نمی‌شود مردم در خانه بنشینند. اموراتشان چگونه بگذرد و بهتر است بررسی شود که چه نوع قرنطینه و با چه درصدی در کشورهای دیگر اعمال می‌شود.

هاشمی در پاسخ به این سوال که نظر شخصی شما در مورد قرنطینه چیست؟ گفت:‌ امثال من نباید نظر بدهند چرا که من به عنوان رئیس شورای شهر تهران عضو هیچ ستاد مبارزه با کرونا نیستم و بعضا از ما دعوت می‌شود و ما نیز نظرات تخصصی خود را می‌دهیم اما بهتر است افراد مختلف در مورد این موضوع صحبت نکنند تا موجبات سوءتفاهم ایجاد نشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها