موج
کدخبر : ۳۲۲۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322121

سرهنگ قره باقری:

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: انبار دستکش لاتکس و مقادیری ژل و محلول ضدعفونی کننده در محدوده خیابان آزادی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج،  سرهنگ صادق قره باقری ، رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار کرد: روز گذشته مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در رصدهای اطلاعاتی خود متوجه شدند، فردی با سوء استفاده از شرایط موجود در جامعه و شیوع ویروس کرونا در کشور انباری را در محدوده خیابان آزادی اجاره و مقدار فراوانی از دستکش‌های لاتکس و یکبار مصرف به همراه ژل‌های ضد عفونی‌کننده و ... را در این انبار دپو تا در فرصت مناسب با قیمت‌های غیرواقعی آن‌ها را روانه بازار کند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه صاحب این انبار شناسایی شد، گفت: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد و ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی موفق شدند در غروب ۱۹ اسفندماه فرد مورد نظر را دستگیر و در بازرسی از انبار وی نیز مقادیر قابل توجهی اقلام بهداشتی و پزشکی که در آن دپو شده بود را کشف کنند.

وی در پایان اظهارکرد: در مجموع بیش از ۵۴ هزار عدد دستکش لاتکس و۴۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده در کنار تجهیزات پزشکی که در این انبار وجود داشت، کشف شد که کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود یک میلیارد ریال برآورد کرده‌اند همچنین متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها