موج
کدخبر : ۳۱۹۳۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319351

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک گفت: از ساعت ١٠:٣٠ امروز سوم اسفند ماه سایت تهران من به منظور ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک سال ۹۹ باز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی عالی، مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با بیان اینکه از ساعت ١٠:٣٠ امروز سوم اسفند ماه سایت تهران من به  منظور ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک سال ۹۹ باز شده است اظهار کرد: امسال نیز ضوابط سال گذشته در مورد خبرنگاران برقرار است.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با اشاره به اینکه بارگذاری مدارک خبرنگاران در سامانه تهران من الزامی است، تصریح کرد: عمده خبرنگاران، سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند اما با این حال می‌بایست مدارک خود اعم از معرفی نامه و گواهی اشتغال به کار ، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در قسمت «خدمات طرح ترافیک» که زیرمجموعه آن «خدمات خاص خبرنگاران و عکاسان» است، بارگذاری کنند.

بنابراعلام روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران ؛ عالی با تاکید بر اینکه امسال خبرنگاران متقاضی دریافت کارت بلیط مترو نیز همزمان باید در این سامانه ثبت نام کنند، یادآور شد: همکاران خبرنگار تنها تا پایان اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود در سامانه تهران من اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها