موج
کدخبر : ۳۱۷۶۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317670

حاجی میرزایی:

وزیر آموزش و پرورش گفت: من هر کاری که توانستم برای فرهنگیان انجام دادم و تعهداتی که در قبال آنان داشتم راعملی کردم؛ برخی از قول و قرارهای ما با فرهنگیان باقی مانده است که تا پایان سال آن را انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج،  محسن حاجی میرزایی ، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن مردم تهران در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 22 بهمن برای ملت ایران روز بسیار بزرگی است چرا که انقلاب ما انقلاب عظیمی است و آرمان‌های بلندی دارد.

وی افزود:‌در طول 41 سال اخیر ارتباط انقلاب اسلامی با مردم ناگسستنی است؛ حضور مردم و مشارکت انبوه آنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد علیرغم اینکه ممکن است گلایه‌هایی از برخی امورات داشته باشند اما پیوند آنها با آرمان‌های انقلاب اسلامی عمیق و همه جانبه است.

وزیر آموزش و پرورش درباره عیدی فرهنگیان تصریح کرد: من هر کاری که توانستم برای فرهنگیان انجام دادم و تعهداتی که در قبال آنان داشتم راعملی کردم؛ برخی از قول و قرارهای ما با فرهنگیان باقی مانده است که تا پایان سال آن را انجام خواهیم داد.

حاجی‌میرزایی درباره معامله قرن گفت: این طرح از ابتدای شکل‌گیری‌اش محکوم شکست بود و هیچ کس هم در دنیا از آن استقبال نکرد.

وی گفت:‌معامله‌ای که طرف‌های درگیر آن حضور نداشته‌اند موجب فضاحت جهانیان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  سلام آقای وزیر لطف فرمایید تکلیف بارنشستگان 98 را جهت رتبه بندی با نهایت دلسوزی وبزرگواری روشن فرمایید چون سنی گذشته وانتظار کشیدن خیلی سخته ممنون از تلاش بی دریغتان

  • درست بازنشستگان سال۹۸ هم باید رتبه بندی شوند ولطف وزیر به بازنشستگان سال۹۸ است

 • پاسخ

  ظلمي كه در حق فرهنگيان شده شما نمي توني جبران كني با بيست و هفت سأل سابقه خدمت هنوز خونه درست وحسابي نداريم با اين كه دو تا حقوق مي گيريم و اضافه كاري هم مي كنيم، تا حالا يك متر زمين يا يك ريال تسهيلات نگرفته ايم، در حالي كه ساير كارمن أن در طول خدمت هم زمين و هم وأم گرفته اند در حالي كه تك فيشه هستند وضع زندگيشان خيلي بهتر از ماست. مي بخشيد خواستم درد دل كنم تا غمخواري بيابم.

 • پاسخ

  جناب آقای وزیر از کدوم تعهدات صحبت میکنید؟
  از پرداخت حق تدریس شاغلان و بازنشستگان که فرموده بودید از مهر 98 ماهانه پرداخت میشود؟
  الان یازده ماه است که حق تدریس نیروهای رسمی و بازنشستگان پرداخت نشده است این همان انجام تعهدات شما بود؟ مثل آقای بطحائی که قولهای زیادی داد ولی به هیچکدام عمل نکرد
  شاید منظورتان عدم اهمیت آموزش پرورش از نگاه شما تعهد محسوب میشود
  چرا آموزش پرورش و معلم هنوز در ایران مظلوم هستند؟

 • پاسخ

  نبودی هم همه این کارها خود به خود انجام میشد. بیشتر نقش سرعتگیر و سوهان روح رو داشتی.
  نباشی بهتره

 • پاسخ

  سلام لطفا رتبه بندی معلمان بازنشسته مهر 98را دستو ر بفرمایید تا اجرا کنند.

 • پاسخ

  چرا حقوق ما آب رفت انگار خدمت نکردهایم .

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها