موج
کدخبر : ۳۱۵۳۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315355

سردار رضایی:

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اینکه تحریم‌ها هیچ‌گونه اثر منفی بر مرزهای ایران اسلامی ندارد، گفت: هیچ‌گونه تحریم اقتصادی و تجاری در مرزهای ایران و عراق وجود ندارد و تجار و مسافران با سهولت در حال انجام تبادلات تجاری و تردد از مرزهای دو کشور هستند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار قاسم رضایی ، فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران گفت: در منطقه مرزی چذابه علاوه بر برقراری آرامش، امنیت و تبادلات تجاری؛ مسافران اعم از مرزنشینان با رعایت قوانین و مقررات مرزی و هماهنگی با طرف عراقی از مرزهای مشترک دو کشور تردد می‌کنند.

وی، مرزهای مشترک میان ایران و عراق را جز امن‌ترین مرزها دانست و ادامه داد: نتیجه ارتقا تعاملات بین مرزبانان و مرزنشینان، امنیت مطلوب مرزهای این خطه از کشور است که به خوبی با حمایت مرزنشینان از مرزبانان، مدیریت و کنترل می‌شود.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا به روابط دیپلماسی مرزی دو کشور ایران و عراق در منطقه چذابه اشاره و بیان کرد: مرزبانان دو کشور نشست‌ها و ملاقات‌های مرزی تعریف شده با یکدیگر در خاک جمهوری اسلامی ایران و عراق دارند که این موضوع نشان دهنده اشراف به مأموریت‌ها، دوستی و مودت مرزی میان دو کشور است.

وی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها هیچ‌گونه اثر منفی بر مرزهای ایران اسلامی ندارد، بیان کرد: هیچ‌گونه تحریم اقتصادی و تجاری در مرزهای ایران و عراق وجود ندارد و تجار و مسافران با سهولت در حال انجام تبادلات تجاری و تردد از مرزهای دو کشور هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به شهدای مقاومت، گفت: روح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی انرژی مضاعفی به تمام مرزبانان کشور داده و مرزبانان ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار در مرزهای جغرافیایی ایران هستند.

سردار رضایی گفت: وقتی با افسران، درجه داران و سربازان مرزبان مواجهه می‌شوم، روح حاکم بر استکبار ستیزی و مقابله جدی با جهان سلطه را در چهره مقتدر آنها مشاهده می‌کنم که این نشان از عمق آرمان‌های انقلاب اسلامی در جوانان نیروی انتظامی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها