موج
کدخبر : ۲۷۳۶۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273635

​شریعتمداری در آئین معارفه مدیران جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم معارفه مدیران جدید این وزارتخانه تصریح کرد انتصاب نیروهای جوان در این وزارتخانه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، محمد شریعتمداری در  نشست شورای معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که ظهر امروز یکشنبه (25 فروردین98) در سالن کنفرانس وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، احکام جداگانه مدیران جدید این وزارتخانه را به آنان ابلاغ کرد. 

 با حکم شریعتمداری،  سید جواد رضوی به عنوان " رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری " ، محسن ابراهیمی به عنوان "مدیرکل مرکز اشتغال اتباع خارجی" و رویا رفیعی به سمت "مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی "  , رضا شریعت به عنوان مشاور وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی  و رضوان مدنی نیز به عنوان مشاور وزیر در امور فناوری اطلاعات و " مرتضی لطفی " به عنوان عضو  هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند . 
 شریعتمداری در این نشست خاطرنشان کرد: علاوه بر افراد جدیدی که منصوب می شوند از تجربیات چهره های آشنای قدیمی نیز بهره مند می شویم. چرا که بازنشسته شدن به معنای جدا شدن از همه کار نیست و دوره جدیدی از زندگی افرادی که امروز به دلیل بازنشستگی دیگر مشغول به فعالیت نیستند، آغاز می شود و از نظرات و دیدگاه های این افراد نیز برای بهبود امور استفاده می کنیم.
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اکرام افراد دارای تجربه و با سابقه تاکید کرد و افزود: توجه به تجربیات را جدی می گیریم و محترم می شماریم .
شریعتمداری در ادامه افزود: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه های شفافیت را برای اطلاع رسانی در دو  بخش شبکه  مدیریت کشور  و مردم راه اندازی کرده ایم و شش سامانه در همین چند ماه به نقاط خوبی رسیده اند و باید کار خود را با قوت ادامه دهند و همچنان سامانه های شفافیت در اولویت هستند و  سپس سایر سامانه ها با زیر ساخت های الکترونیکی موجود در  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد توجه ما هستند  .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره کل اشتغال اتباع خارجی نیز  همواره مورد توجه وزارت کار بوده است و به جز وظایف وزارت کشور در کنترل این موارد در این ایام ،  شاهد دوره جدیدی از عملکرد این اداره کل درحوزه اشتغال در سراسر کشور خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در برخی زمینه ها ضرورت دارد از این پتانسیل برای حل مشکلات استفاده کنیم، اضافه کرد: چون یکی از نشانه های توسعه یافتگی کشورها را  آزادی حرکت سرمایه نیروی کار ماهر ، تکنولوژی و کالا در کشورها  می دانند و طبیعتا باید ما نیز جریان سیال اعزام  نیروی کار ماهر داخلی به خارجی و خارجی به  داخلی را با اصول و ضوابط دنبال کنیم.

وی در خاتمه با تصریح بر این نکته که در حوزه ارزیابی، عملکرد خدمات خوبی انجام شده ، گفت: امید است در این حوزه تحولاتی ایجاد شود و کنترل ها در ارزیابی عملکرد ها باید محتوایی تر و روش ها و اصول جدیدی در این بخش وارد ارزشیابی ها درحوزه هایی مانند حسابرسی ها شود. در بخش های گزارش عملکرد  نیز باید بتوانیم نگاهی با تلفیق بررسی کیفی فعالیت مدیران را به همراه آثار شاخص های کمیت پذیر  داشته باشیم و در ادامه مسیر به این نوع نتایج ارزیابی تکیه کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها