موج
کدخبر : ۲۶۹۹۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269965

علی امام مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت مترو خطاب به شهروندان تهرانی تضمین داد ایستگاه‌های مورد بهره برداری با رعایت استاندارد و ایمنی مورد بهره برداری قرار گرفته و این تضمین و اطمینان را به شهروندان می‌دهیم که هرگز ایمنی مردم را با هیچ چیز دیگر عوض نمی‌کنیم

به گزارش خبرنگار موج  علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران در مراسم بهره برداری از ۷.۵ کیلومتر از خط 7 مترو تهران با بیان اینکه ایستگاه هلال احمر در تیرماه امسال تکمیل شده بود اما به دلیل نبود پله برقی مورد بهره برداری قرار نگرفت، گفت: این ایستگاه بلندترین پله برقی خطوط مترو را دارد.

وی با بیان اینکه امروز ۹ کیلومتر از خط ۶ مترو در بخش جنوبی تکمیل شده است، گفت: سال آینده با حضور رئیس جمهور این ۹ کیلومتر از ایستگاه دولت آباد به شهدا افتتاح می‌شود.

امام ادامه داد: خط ۷ نیز با بهره برداری از این ۷.۵ کیلومتر امسال ۱۳.۵ کیلومتر از خط ۷ در اختیار شهروندان تهرانی قرار گرفت که در سال ۹۸ نیز ۸ کیلومتر از این خط در بخش شرقی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. همچنین در خط ۶ نیز تا پایان سال ۹۸، ۱۵ کیلومتر دیگر به مدار خدمت رسانی اضافه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در سال ۹۸ یک ایستگاه باقی مانده خط ۳ یعنی اقدسیه نیز مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت مترو تهران خطاب به شهروندان تهرانی تضمین داد ایستگاه‌های مورد بهره برداری با رعایت استاندارد و ایمنی مورد بهره برداری قرار گرفته و این تضمین و اطمینان را به شهروندان می‌دهیم که هرگز ایمنی مردم را با هیچ چیز دیگر عوض نمی‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها