موج
کدخبر : ۲۵۳۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-253710

همایش مسئولیت اجتماعی شرکتی و فرهنگ سازمانی با تبادل تجربه از فعالان کشور کره جنوبی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، همایش مسیولیت اجتماعی شرکتی و فرهنگ سازمانی با محور محیط زیست، اشتغالزایی، آموزش اخلاق کسب و کار با حضور سفیر کشور کره جنوبی برگزار شد.

یو، جانگ-هان سفیر جمهوری کره جنوبی در این همایش خاطر نشان کرد: فعالیت های شرکت های کره ای فراتر از سودآوری و تولید محصولات است، رویکرد از کسب سود به سمت مسئولیت اجتماعی و فضای اخلاقی تغییر کرده است.

سفیر جمهوری کره جنوبی ادامه داد: هر میزان شرکت ها تلاش بیشتری در حوزه های مسئولیت اجتماعی داشته باشند بین مردم جامعه مقبولیت بیشتری خواهند داشت و در حال حاضر یک ابزار دیپلماتیک در بین کشورهای جهان است و بسیار مهم بشمار می رود.

یو، جانگ-هان در مورد روابط ایران و کره تصریح کرد: چندین دهه این دو کشور شرکای تجاری خوبی بودند و این همکاری ها ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: بسیاری از شرکت‌های کره ای  علاقه‌مند به حضور در ایران در دهه های آینده هستند و به شما اطمینان می‌دهم که در دوره جدید ما به دنبال فرصت‌های جدیدی خواهیم بود تا بتوانیم به اهداف مشترک خود برسیم.

تایماز سیدمصطفایی دبیر همایش مسئولیت اجتماعی در ادامه با تشریح اهمیت مسئولیت اجتماعی، اظهار کرد: لازم است در تمام فرآیندها مسئولیت اجتماعی را در نظر بگیریم و مسئولیت اجتماعی صرفاً امور خیریه و عام المنفعه نیست.

در حال تکمیل...

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها