English

فرمانده نیروی انتظامی کشور:

مردم تبریز همواره کلمه «نه » تحویل دشمن داده اند

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به بصیرت شناسی مردم تبریز در برخورد با هنجارشکنی‌ها، گفت: در این راستا مردم این شهر همواره یک کلمه «نه» تحویل دشمن داده اند.

مردم تبریز همواره کلمه «نه » تحویل دشمن داده اند

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سرتیپ احمدرضا رادان روز پنجشنبه در دیدار با امام جمعه تبریز گفت: رهبر معظم انقلاب، تبریز را اثرگذار در کشور می دانند و به واسطه همین شناخت، برنامه مفصلی برای این شهر دارند.

وی با تاکید بر اثرگذاری تبریز در پیرامون خود، اظهار کرد: این «نه» گفتن مردم تبریز به دشمن موجب فرصت سازی در مرکز کشور برای این شهر شده است و وجود نماینده ولی فقیه در استان و مدیران استانی این تاثیر گذاری را در مردم تبریز ایجاد کرده اند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه نیازمند حمایت امام جمعه و مدیران استانی آذربایجان شرقی هستیم گفت: این استان لایق و شایسته توجه در حوزه مرزبانی است.

سردار رادان، ادامه داد: به واسطه اینکه همه اقدامات در نظام ما همپوشان و تکمیل کننده هم هستند اگه در یکی از این چرخ دنده ها خشکی یا عقب ماندگی ایجاد شود به طور یقین بقیه دنده ها و در نتیجه دور چرخ را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی با اشاره به اینکه مدیران این استان همدل و یکصدا هستند، یادآور شد: این مدیران قبل از اینکه در سلسله مدیریت قرار گیرند، در اخلاق رفاقت قرار دارند و این ویژگی موجب می شود تا شتاب چرخ حرکت در این استان بیشتر شود.

سردار رادان، افزود: سردار« عبدی» از فرماندهان خوب استان است و خیلی منطقی با موضوع برخورد و با شناخت از مسایل، اقدام به ارایه راه حل می کرد و این راه حل هم فردی نبود بلکه جمعی بود و باید از قابلیت های وی در آینده نیز در استان استفاده کرد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی به تبریز سفر کرده است.

در این مراسم « سردار سرتیپ دوم علی محمدی» به عنوان فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات « سردار حسین عبدی » قدردانی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه