موج
کدخبر : ۳۹۶۲۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396218

برنامه «ایران امروز» یکشنبه بیست و یکم شهریور با حضور کارشناسان و صاحب نظران به بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه و وعده های دولت سیزدهم برای بهبود بازار بورس می پردازد.

 به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری موج، سیما پاتیمار تهیه کننده برنامه «ایران امروز»، از گروه دانش و اقتصاد گفت: دولت سیزدهم ۴ شهریور اولین جلسه رسمی خود را با حضور وزرای رای اعتماد گرفته از مجلس برگزار کرد. یکی از مهم‌ترین محورهای صحبت‌ های رییس جمهوری در این جلسه تاکید بر عمل به وعده‌ هایی بود که وزرا در مجلس و در جلسه رای اعتماد متعهد شدند. هر کدام از وزرا در حوزه کاری خود وعده‌ هایی را بیان کردند که عملیاتی شدن آن‌ ها می‌تواند بخش زیادی از مشکلات مردم را حل کند. به خصوص  وعده‌ هایی که در زمینه مسکن، تورم و ثبات در بازار به مردم داده شده بیش از دیگر موارد مورد توجه افکار عمومی است و رییس جمهوری هم در اولین جلسه هیئت دولت بر این موارد تاکید کردند.

از همین رو در برنامه ایران امروز شبکه رادیویی ایران یکشنبه بیست و یکم شهریور با حضور دکتر فدایی مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ، دکتر بهنام ملکی کارشناس اقتصادی و همایون دارابی کارشناس بورس به بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه و وعده های دولت سیزدهم برای بهبود بازار بورس می پردازد.

پاتیمار افزود: اجرای برنامه «ایران امروز» را  محمدرضا درویش و هماهنگی  آن را اکرم خیرخواه بر عهده دارند که ساعت 11:45 از رادیو ایران پخش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`