موج
کدخبر : ۴۰۱۵۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401539

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد:

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی وضعیت اعتبارات بودجه‌ای بخش کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و بودجه نیروی انتظامی با حضور معاون طرح توسعه این نیرو در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدمهدی مفتح در توضیح نشست روز سه‌شنبه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خبرنگاران گفت: سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و معاونان وی در جلسه امروز گزارش خود را درخصوص برنامه‌ها و وضعیت اعتبارات بخش کشاورزی ارائه و در ادامه نمایندگان نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: نمایندگان درخصوص دغدغه‌های وکلای خود مبنی بر افزایش قیمت‌مرغ و تخم‌مرغ، برنج، کالاهای اساسی، تامین ارز یارانه‌ای، لبنیات، دام عشایری و صادرات دام، احیای جهاد سازندگی مطالبی را مطرح کردند که ساداتی‌نژاد در پاسخ توضیحات مشروحی را بیان کرد.

 

اولویت و خط قرمز ما تولید و تامین کالاهای اساسی است

مفتح تصریح کرد: وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه مطالب خوبی در مورد تنظیم بازار با واردات مرغ و تخم‌مرغ، لبنیات و برنج مطرح و اعلام کرد؛ اولویت و خط قرمز ما تولید و تامین کالاهای اساسی است و نباید مردم دغدغه تامین نیازهای غذایی خود را داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین در ادامه جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس سردار محمودزاده معاون طرح توسعه نیروی انتظامی با توجه به هفته نیروی انتظامی در این جلسه حضور پیدا کرد و در خصوص وضعیت بودجه‌ای این نیرو، کمبودها و نیازهای مالی گزارشی را ارائه کرد و مقرر شد، در بودجه سال ۱۴۰۱ بودجه به نحوی تنظیم شود که ضمن رفع نیازهای این ارگان، زمینه رشد منابع مالی نیروی انتظامی فراهم شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`