موج
کدخبر : ۳۹۸۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398500

احمد جباری مطرح کرد؛

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت سد بردول شهرستان پارسیان پیش از این بایست مشخص می شد، گفت: هر اتفاقی در این سد رخ دهد باید پاسخگو باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نخستین جلسه شورای اداری پارسیان با حضور نماینده مردم شهرستان های پارسیان، بستک و بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل راهداری، معاون مدیر کل شیلات و معاون مدیر کل آب منطقه ای و مسئولین شهرستان برگزار شد.

احمد جباری نماینده غرب هرمزگان در مجلس مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته دفاع مقدس و جانفشانی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، گفت: اگر امروز پشت این میز و صندلی ها نشسته ایم و مسئولیت داریم به برکت خون شهیدانی است که جان خود را در راه این وطن فدا کردند.

وی، با بیان اینکه دولت جدید با رویکرد جدید و برای خدمتگزاری آمده، تاکید کرد: دولت جدید بی واسطه در بین مردم قرار می‌گیرد و مسئولینی که در این دولت می‌خواهند باشند باید در تراز این دولت باشند.

جباری، هدف از تشکیل جلسه شورای اداری را رسیدن به خروجی مناسب دانست و افزود: این نشست ها باید خروجی داشته باشد و جلسه بعد همین موارد را دوباره پیگیری نکنیم.

نماینده غرب هرمزگان در مجلس، با اشاره به وضعیت نامشخص سد بردول، تاکید کرد: سد بردول در سال ۹۸ اگر تعیین تکلیف می شد امروز هزینه های اضافی پرداخت نمی شد، حق آلایندگی را طبق قانون و مصوبه باید پرداخت کنند و از این اعتبارات می توانیم کانال هدایت سد بردول به سرانجام برسانیم و تاکید می کنم اگر خطری از سمت سد بردول مردم را تهدید کرد باید پاسخگو باشیم.

وی، با ابراز نگرانی از نامه نگاری مردم برای نماینده، تصریح کرد: چه مفهومی دارد که مردم برای نماینده نامه می نویسند و از مشکلات خود گلایه دارند پس مسئولین شهرستانی چه کاری انجام می دهند که مردم این همه نامه و مشکل دارند، اگر امورات مردم از راه قانونی انجام می شود پس پاس‌کاری نشود و مردم را معطل نکنید.

جباری، با انتقاد از حضور مجموعه شیلات کشور در پایتخت، عنوان کرد: شیلات چه معنی دارد که در تهران مستقر باشد، شیلات باید در حوزه دریا استقرار داشته باشد.

وی، به کریدور‌ پارسیان به بندرلنگه هم اشاره کرد و افزود: اگر خللی ایجاد نشود شهریور ماه سال ۱۴۰۱ تمام محور پارسیان به بندر لنگه زیر بار ترافیک خواهد رفت و دغدغه های مردم این منطقه نیز از بین می‌ رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`