موج
کدخبر : ۳۹۶۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396040

برای هفتمین بار متوالی صورت پذیرفت؛

اداره کل بهزیستی استان اصفهان برای هفتمین سال متوالی موفق به کسب مقام برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان از دستگاه‌های اجرایی برتر استان در آیینی با حضور استاندار و شماری از مسئولان استانی برای هفتمین سال متوالی از اداره کل  بهزیستی استان اصفهان تقدیر شد.

جشنواره شهید رجایی، به ‌منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ۸ گروه برگزار شد. در هر گروه از یک دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، از یک دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و از یک دستگاه برتر در شاخص‌های اختصاصی تقدیر شد.

در میان گروه‌های این دوره، اداره کل بهزیستی استان اصفهان برای هفتمین سال متوالی موفق به کسب مقام برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی شد.

خاطر نشان می‌شود به دلیل شرایط کرونایی، بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و به همین خاطر از افسانه میرزاییان کارشناس مسئول حوزه اداره کل بهزیستی استان و زهرا سادات داودی رییس اداره بهزیستی شهرستان سمیرم به عنوان کارمندان نمونه اداره کل بهزیستی استان به صورت غیر حضوری تجلیل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`