موج
کدخبر : ۳۹۱۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391450

سرهنگ محمد قانعی‌ نژاد:

جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌ رضوی عنوان کرد: برخی در اجرای این طرح با پلیس همراهی لازم را دارند اما عده ای اصرار به تردد و ورود به شهرها را دارند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ محمد قانعی‌ نژاد جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌ رضوی عنوان کرد: مالکان ۶ هزار و ۷۶۶ دستگاه خودرو غیربومی دیروز در جاده های خراسان رضوی جریمه شدند.

سرهنگ محمد قانعی‌ نژاد در ادامه این خبر اظهار کرد: مالکان پنج هزار و ۲۷۰ دستگاه خودرو از این تعداد به صورت هوشمند توسط دوربین و بقیه توسط پلیس جریمه شده‌ اند.

جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌ رضوی همچنین گفت: رانندگان هزار و ۹۷۷ دستگاه خودرو غیربومی نیز دیروز از ورودی شهرهای استان بازگردانده شدند و پلیس نیز به رانندگان ۲ هزار و ۷۷۲ دستگاه خودرو غیربومی تذکر داد.

وی به کاهش ترددها با اجرای طرح منع سفر به خراسان رضوی از دیروز اشاره نمود و تصریح کرد: برخی در اجرای این طرح با پلیس همراهی لازم را دارند اما عده ای اصرار به تردد و ورود به شهرها را دارند.

قانعی‌ نژاد در خاتمه خاطر نشان کرد: فقط خودروهای دارای مجوز درمانی، خودروهای باربری و حمل و نقل عمومی اجازه تردد دارند و از ورود سایر خودروها به شهرهای استان جلوگیری می‌ شود.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

گفتگو

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

گفتگو

دیگر رسانه ها

`