موج
کدخبر : ۳۹۰۲۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390203

حجت الاسلام ولی‌‌الله روان:

معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از راه‌اندازی 31 کارگاه در قالب طرح "شمیم خدمت" در امامزادگان استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام ولی‌‌الله روان با اشاره به اجرای طرح "شمیم خدمت" اظهار داشت: این طرح یکی از کارویژه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است که با شعار "هر خانه یک کارخانه" طرح توانمندسازی تولید را در جوار بقاع متبرکه دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح "شمیم خدمت" کارآفرینی برای افراد کم برخوردار را در دستور کار داریم، تصریح کرد: این طرح در سال گذشته در 22 امامزاده استان اصفهان اجرایی شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه کارگاه‌های تولید ماسک، مواد غذایی خانگی، قالی بافی، تجویز و مشاوره طب سنتی، فرآوری انار و میوه و درختکاری را در جوار امامزادگان در سال گذشته داشته‌ایم، ابراز داشت: این امر منجر به اشتغال زایی خوبی در استان شد.

وی با بیان اینکه برای سال جاری نیز راه‌اندازی 31 کارگاه در بقاع متبرکه استان اصفهان در دستور کار است، ابراز داشت: با احتساب این کارگاه‌ها مجموع مراکز فعال به 53 مورد می‌رسد.

حجت الاسلام روان با بیان اینکه برای تسریع در اجرای این طرح رایزنی‌هایی را نیز با نهادهای مختلف دارای مجوز برای اشتغال زایی در دستور کار قرار داده‌ایم، افزود: همچنین تسهیلاتی را از سوی امامزادگان در اختیار متقاضیان کارآفرینی و تولید قرار می‌دهیم.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه آموزش، اشتغال زایی و کمک به بازاریابی برای فروش تولیدات را در طرح "شمیم خدمت" در دستور کار داریم، اضافه کرد: برای برپایی بازارچه‌ها نیز امکان استفاده از فضاهای امامزادگان در دستور کار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`