موج
کدخبر : ۴۰۵۵۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405559

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد:

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: طرح بیمه تامین اجتماعی رانندگان تاکسی های شهری کشور به تایید نهایی رسید.

مهدی فعالی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد عنوان کرد: طرح بیمه تامین اجتماعی رانندگان تاکسی درونشهری با حمایت دولت در یزد اجرا می شود.

وی افزود: این طرح شامل تقریبا همه رانندگان تاکسی درونشهری است و تقریبا همه تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می گیرند.

فعالی با اشاره به تایید نهایی طرح بیمه تامین اجتماعی رانندگان تاکسی های شهری کشور بیان کرد: جزئیات این طرح و نحوه و زمان ثبت نام و پوشش متعاقباً اعلام خواهد گردید.

وی در این گفت و گو افزود: در مرحله اول این طرح، رانندگان تاکسی که بیمه بودند و بیمه آنها قطع شده و در مرحله دوم هم تقریبا تمام رانندگان تاکسی و سپس اتوبوس شهری تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه حمل و نقل عمومی شهر به عهده رانندگان تاکسی است و تاکنون اقدام خاصی برای آنها انجام نشده بود، عنوان کرد: برای این کار بودجه دولتی تعلق گرفته و تا حد امکان شامل همه رانندگان تاکسی درونشهری خواهد بود.

وی در ادامه به موضوع حمایتی طرح بحث ایساکو برای رانندگان اشاره کرد و افزود: طرح ایساکو با حمایت وام قرض الحسنه بانک رسالت در جهت کمک به حمل و نقل عمومی انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`