موج
کدخبر : ۳۸۲۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382789

رئیس دادگستری شهرستان بافق گفت: در راستای اجرای راهبردها و سیاست های دستگاه قضا تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت های اصلی دستگاه قضا می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اسماعیل دهقان شوازی رئیس دادگستری شهرستان بافق در جمع کارکنان اداری این حوزه قضایی بیان داشت: تکریم ارباب رجوع، تلاش برای احقاق حق و نظم و انضباط، سه اصل مهم مورد انتظار از کارکنان قضایی و اداری در دادگستری است.

وی اظهار داشت:  حرکت در بدنه قوه قضاییه باید بر مبنای انقلابی گری و جهادی گری استوار باشد.

این مقام مسئول، کارکنان اداری را خط مقدم ارائه خدمت دانست و تصریح کرد: با برخورد مصلحانه و درست همراه با حفظ شئونات اسلامی با مراجعین، می توان در مدیریت بسیاری از اضطرابها و تنشها نقش بسزایی داشت.

دهقان ابراز کرد: سرخط برنامه های حوزه قضایی بافق، تلاش برای حذف پرونده کاغذی و تمام الکترونیکی کردن دادرسیها، سرعت در رسیدگی به پرونده ها، حفظ و ارتقاء کیفیت رسیدگی ها، رسیدگی به پرونده های مسن و تکریم مراجعین به دستگاه قضا است.

این مقام قضایی افزود: یکی از اعمال بسیار پسندیده، خدمت در راه خدا و تواضع و فروتنی است که از این رو کارکنان باید همواره تواضع و احترام با ارباب رجوع را مد نظر قرار دهند.

شایان ذکر است در پایان جلسه دهقان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی بدیل کارکنان حوزه قضایی بافق پیشنهادات و انتقادات را مورد بررسی قرار داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها