موج
کدخبر : ۳۸۱۶۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381602

جلسه بررسی و تعیین اعضای شعب اخذ رأی بافق که با حضور رئیس دادگستری و دادستان بافق، اعضای هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات 1400 برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق در جلسه بررسی و تعیین اعضای شعب اخذ رأی بافق که با حضور رئیس دادگستری و دادستان بافق، اعضای هیأت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات 1400 برگزار شد، با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه و حداکثری انتخابات ۲۸ خردادماه اظهار داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری تاکید فرمودند مشارکت بالای مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت است و همه باید در این زمینه تلاش کنیم.

سید مهدی طلائی مقدم فرماندار بافق در ادامه بر لزوم امانت داری و بی طرفی دست اندر کاران برگزاری انتخابات از جمله عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات تاکید کرد و گفت: مهمترین ویژگی اعضای شعب اخذ رأی اصل بی طرفی و صیانت از آراء مردم می باشد.

رئیس هیات اجرایی انتخابات 1400 در شهرستان بافق گفت: با توجه به شفاف سازی روند برگزاری انتخابات برای تصمیم گیری بهتر برنامه ها بین سه هیئت اجرایی، نظارت و بازرسی بر انتخابات، تعامل و همکاری سازنده برقرار است.

احمد برزگری، رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بافق با اشاره به امانت داری از حقوق مردم و بدون دغدغه برگزار شدن انتخابات، گفت: باید تمام زمینه ها از جمله رعایت مسائل بهداشتی شعب را برای حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنیم.

در ادامه دادستان شهرستان بافق به رصد فضای مجازی در زمان انتخابات اشاره کرد و گفت: با هر گونه جرائم انتخاباتی با در درنظر گرفتن مستندات، طبق قانون برخورد خواهد شد.

چمران بهارلوئی، رفتار اعضای شعب و دست اندرکاران برگزاری انتخابات را بسیار مهم و حساس خواند و بیان داشت: عوامل اجرائی نباید با رفتارهای نادرست زمینه را برای جولان دشمنان نظام و اسلام فراهم کنند.

در این نشست دبیر ستاد انتخابات شهرستان بافق ضمن اعلام مکان شعب اخذ رای، اعضای شعب را جهت بررسی و اعلام نظر قرائت کرد و در نهایت اعضای اجرایی برای 50 شعبه اخذ رای مشخص شدند.

گفتنی است بر اساس تصمیم این نشست مقرر شد در روز های آتی آموزش اعضای شعب به صورت گروه های مختلف برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها