موج
کدخبر : ۳۷۷۲۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377217

اداره کل تبلیغات اسلامی یزد در راستای رسالت خود به ساخت کلیپی در خصوص اجرای رزمایش کمک های مومنانه اقدام کرده و به نحوه توزیع و رویکرد کار انتقادات کوتاهی وارد کرده است.

سعید صدیقی مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در گفت و گو با خبرگزاری موج یزد در خصوص کلیپ ساخته شده توسط این اداره کل و انتقاد از برخی روند در توزیع کمک های رزمایش کمک مومنانه، گفت: از آن جهت که دعوت به امور خیر به عنوان مباحث اساسی دین اسلام یکی از وظایف مهم اداره تبلیغات اسلامی است و رهبر معظم انقلاب هم جدی تر بحث کمک های مومنانه را بیان کردند و ظیفه تبلیغات هم سنگین تر شد.

وی بیان کرد: اقدامات ملی و در سطح وسیع ممکن است در ابتدا نیاز به تجربه بیشتر داشته باشه تا از همه جهات موفق شود لذا در برنامه کمک های مومنانه در اوایل کار نواقصی وجود داشت به طوری که ممکن بود به برخی افراد مستحق چندین بار رسیدگی شود و برخی مستحق ها هم جا بمانند که این کلیپ نقد جزیی به این موضوع داشت.

صدیقی افزود: کلیپ حاضر به این موضوع نیز می پردازد که کمک های مومنانه نباید در بسته های معیشتی ارزاق خلاصه شود و گاهی کمک مومنانه می تواند کمک به ایجاد شغل یا حل مشکل کارگاه های کوچک و بنگاه های کوچک اقتصادی باشد تا خانواده های زیادی را تامین کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها