موج
کدخبر : ۳۷۶۲۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376204

فرماندار بافق؛

فرماندار بافق در پیامی به مناسبت روز ملی شورا، شوراها را مظهر تجلی مردم سالاری دینی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ همزمان با 9 اردیبهشت روز ملی شوراها، فرماندار شهرستان بافق در پیامی ضمن تبریک این روز از زحمات و خدمات تمامی شوراهای اسلامی شهر و روستا صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

در پیام سید مهدی طلائی مقدم فرماندار بافق خطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها آمده است:

بنام خداوند بخشنده مهربان

یکی از برکات و ثمرات انقلاب اسلامی ایران تجربه موفق 25 سال فعالیت شوراهای اسلامی در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی ‌نظارت برعملکرد شهرداران ودهیاران است.

شوراها، مظهر تجلی مردم سالاری دینی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، شوراها تبلور عینی و عملی واگذاری امور مردم به مدیریت خود مردم است چراکه با حضور شوراها، مردم حاکمیت بر سرنوشت خود را احساس می کنند.

در همین راستا ضمن تبریک روز ملی شوراها از همکاری و فعالیت بسیار خوب شوراهای اسلامی شهر و روستا در زمینه‌های مختلف در سطح شهرستان بافق تقدیر و تشکر نمایم و بر این باور هستم که عملکرد و فعالیت شورای اسلامی شهر و روستا در دوره پنجم، موجب جلب و افزایش مشارکت پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان بافق در برگزاری هرچه باشکوهتر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها