موج
کدخبر : ۳۷۰۸۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370803

استاندار یزد با تبریک آغاز سال ۱۴۰۰ به هم‌استانی‌ها گفت: امیدوارم که این سال، دوره گره‌گشایی از مشکلات و جایگزینی شادی و خوشی به جای اندوه باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در پیامی آورده است:  سال ۹۹ را در حالی پشت سر گذاشتیم که گسترش بیماری کرونا و آسیب‌های آن به افراد و بخش‌های مختلف، مساله اول کشور و استان بود و در این سال جان‌های عزیزی از دست رفت و کسب و کارهای بسیاری آسیب دید، برای جانهای از تن رهیده، آمرزش و آرامش می‌خواهم و برای بازماندگانشان سلامت و صبوری و طول عمر از خداوند مسئلت دارم.

وی در این پیام افزوده است: در کنار سختی کرونا و سختی‌های دیگر، موفقیت‌ها و تحقق آرزوهایی بود که ما را به آینده استان امیدوار می‌کند، بهره‌برداری از حدود سی‌هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه زیربنایی و تولید تنها بخشی از این موفقیت‌های بی‌سابقه است که به تفصیل در آینده از آن سخن می‌گویم.

استاندار یزد در پایان این پیام خاطرنشان کرد: از خداوند توانا می‌خواهم که سال پیش رو را برای همه ما سال رونق و گشایش و گذر از مشکلات قرار داده، امیدمان را افزون ساخته و به دانش و قدرت بی‌منتهایش بهترین حالها را نصیب‌مان گرداند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها