موج
کدخبر : ۳۶۹۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369106

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد بیان کرد؛

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد با تاکید بر فرهنگ سازی و بصیرت افزایی بر پایه فضای مجازی گفت: ترویج فرهنگ ایستادگی و روحیه انقلابی به خصوص برای آشنایی نسل جوان استفاده از فضای مجازی برای این هدف بسیار موثر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام محمد فخرالدینی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد بر برگزاری مناسبت‌ های ملی و مذهبی به ویژه دهم فروردین، جشن نیمه شعبان و نیز ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی در شرایط کرونا تاکید کرد و گفت: باید در شرایط فعلی از برگزاری برنامه ها متناسب با موقعیت غافل نشویم.

وی با تاکید بر فرهنگ سازی و بصیرت افزایی بر پایه فضای مجازی گفت: ترویج فرهنگ ایستادگی و روحیه انقلابی به خصوص برای آشنایی نسل جوان استفاده از فضای مجازی برای این هدف بسیار موثر است لذا برنامه های پیش رو نیز در بستر فضای مجازی ارائه می شود و برخی برنامه ها نیز با رعایت شیوه نامه های بهاشتی اجرا خواهد شد.

فخرالدینی به اهمیت برگزاری امور فرهنگی و مناسبت‌ها از سوی مردم و تشکل‌های فرهنگی در استان اشاره کرد و گفت: تمامی جشن‌ها و مناسبت‌ها از سوی مردم و با همراهی و همکاری مسوولان به نحو مناسبی و با در نظرگرفتن شرایط لازم برگزار می‌شود.

 

تاکید بر واگذری امور به جوانان انقلابی در تبلیغ ارزشها

سعید زارع جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد نیز با تاکید بر اینکه امور باید به جوانان انقلابی واگذار شود، گفت: برگزاری مناسبت‌های پیش‌رو به دلیل شیوع کرونای و با رعایت دقیق نکات بهداشتی با بهره‌گیری از فضای فرهنگی و اجتماعی و مشارکت مجموعه رسانه‌های گروهی و شبکه‌های اجتماعی پیگیری می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها