موج
کدخبر : ۳۶۴۴۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364424

همزمان با ایام ا... دهه فجر:

همزمان با ایام ا... دهه فجر 27 روستای استان یزد با قابلیت نصب بیش از 2 هزار و 600 علمک به شبکه گاز طبیعی متصل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اکبر میدانشاهی مدیر عامل شرکت گاز یزد در توضیح این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، پروژه های گازرسانی استان یزد شامل گازرسانی به روستاها، واحدهای صنعتی از جمله کوره های آهک و آجرپزی، گلخانه ها و مجتمع کشاورزی، مراکز دامپروری و دامداری و ... با اجرای 210 کیلومتر شبکه توزیع، 75 کیلومتر شبکه تغذیه و صرف اعتباری حدود 947 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اهمیت گازرسانی به مناطق محروم و نقش ممتاز گاز طبیعی در ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی، توانمندسازی ساکنین روستاها و به طور کلی توسعه بخش روستایی، گازرسانی به 27 روستای استان را از مهمترین برنامه های شرکت در دهه فجر دانست که موجب اتصال 18 روستای شهرستان مهریز، 4 روستای شهرستان میبد، 3 روستای شهرستان تفت، یک روستای شهرستان بافق و یک روستای شهرستان خاتم به شبکه گاز طبیعی خواهد شد.

وی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به 4 روستای علی آباد چهل گزی، واحدهای صنعتی عمده و جزء و همچنین پروژه های ساختمانی با اعتبار یک هزار و 130 میلیارد ریال به عنوان دیگر برنامه های شرکت گاز در ایام ا... دهه فجر نام برد که انجام این پروژه ها با اجرای بیش از 80 کیلومتر متر شبکه تغذیه و 95 کیلومتر شبکه توزیع، نصب 3 ایستگاه اندازه گیری به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب، 3 ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، یک عدد ایستگاه با ظرفیت 400 متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه یا ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت همراه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به قرار گرفتن در دهه پنجم انقلاب اسلامی برضرورت تلاش مضاعف همه خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی به منظور خدمات رسانی و ایجاد رفاه و آسایش برای ولی نعمتان واقعی ایران بزرگ تاکید و اضافه نمود: علیرغم محدودیتهای بودجه ای سالهای اخیر و جنگ اقتصادی تمام عیار، با شکل گیری اراده ای واحد در شرکت گاز استان یزد تلاش نموده ایم با گسترش شبکه های گازرسانی و کیفی سازی خدمات، موجبات خرسندی و امیدواری آحاد مردم استان بلاخص مناطق محروم و روستاهای دورافتاده و همچنین صاحبان صنایع را فراهم آوریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها