موج
کدخبر : ۳۶۱۲۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361204

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد با تاکید بر تربیت نیروهای مدرس قوی در ارتباط با علوم انسانی اسلامی، گفت: علوم انسانی اسلامی باید جایگزین علوم اسلامی کنونی در دانشگاه ها شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد در نشست مجازی با حضور حجت الاسلام علی مصباح یزدی فرزند ارشد مرحوم آیت الله محمدتقی مصباح یزدی و حجت الاسلام علیرضا نجیمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با تاکید بر تربیت نیروهای مدرس قوی در ارتباط با علوم انسانی اسلامی، گفت: علوم انسانی اسلامی باید جایگزین علوم اسلامی کنونی در دانشگاه ها شود.

وی با بیان اینکه تحقیق و پژوهش  باید در داشن آموزان تقویت شود، افزود: علوم انسانی اسلامی باید در سراسر کشور یا حتی خارج از کشور و حتی در مدارس و دبیرستان ها هم می توان تدریس شود.

 

 عزاداری40 مسجد تا چهلمین روز درگذشت مرحوم آیت الله مصباح یزدی

حجت الاسلام نجیمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در این نشست با بیان اینکه یک نسخه سیر مطالعاتی آثار مرحوم آیت الله محمد تقی مصباح یزدی چاپ شده است، گفت: تمثال مرحوم آیت الله مصباح یزدی و جزوه فرمایشات رهبر در خصوص مقام ایشان آماده شده است که علاقه مندان می توانند برای تهیه آن به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد مراجعه نمایند.

وی افزود: در 40مسجد شهر یزد به مدت 40 روز از زمان درگذشت آیت الله محمدتقی مصباح یزدی مراسم بزرگداشت ایشان را برگزار خواهد کرد که برای پذیرش مساجد دیگر هم سازمان تبلیغات اسلامی پذیرای پیشنهادات است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها