موج
کدخبر : ۳۵۹۲۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359260

شهردار میبد؛

شهردار میبد با اشاره به قانون جدید ارزش افزوده، گفت: این قانون شهرداری‌ها را دچار مشکلاتی می کند و همکاران باید در جهت تحقق بودجه تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا نقوی شهردار میبد در نشست با مدیران شهرداری میبد با اشاره به فصل تدوین بودجه و عملیاتی بودن بر اجرای دستوالعمل ابلاغی تاکید کرد و گفت: پیش بینی های مالی در همه حوزه ها باید دقیق و واقعی باشند.

وی بر رعایت همه راهبردها و سیاست‌های بر بودجه سال 1400 شهرداری میبد با اولویت اتمام پروژه‌های اصلی و مورد مطالبه‌ی شهروندان تاکید کرد.

نقوی با اشاره به قانون جدید ارزش افزوده، گفت: این قانون شهرداری‌ها را دچار مشکلاتی می کند و همکاران باید در جهت تحقق بودجه تلاش کنند.

شهردار میبد گفت: توجه ویژه به مرمت، احیای و حفظ بافت تاریخی و ارزشمند شهر ازجمله سیاست های شهرداری میبد در سال آینده خواهد بود.

 شهردار میبد افزود: دغدغه مردم در شهر میبد باید در سال آینده تعیین تکلیف شود و در تعیین اولویت‌ها از نظرات شهروندان نیز استفاده می‌شود.

وی افزود: پروژه های شهر میبد با تلاش همکاران و نیروهای خدوم شهرداری انجام شد و شهروندان باید از روند اجرای پروژه ها مطلع باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها