موج
کدخبر : ۳۵۶۹۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356985

رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: این جشنواره خشدلانه ۲ همچون دوره اول سکویی برای شناسایی و معرفی طنازان یزدی به مردم استان و کشور خواهد بود و تصمیم گرفتیم زمان ارسال آثار را تمدید کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد فکر رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره خشدلانه ۲ خبر داد و گفت: به دلیل تعطیلات ناشی از بحرانی شدن کرونا در شهر، زمان ارسال آثار تا 27 آذرماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه علاقه مندان می بایست آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان کاشانی روبروی پارک هفتم تیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ارسال کنند، افزود: شماره تلفن های03538277650 و 09137497643 برای هماهنگی های بیشتر در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: جشنواره خشدلانه 2در قالب موضوعاتی همچون؛ سلامت بهداشت و ویروس کرونا، همدلی و مشارکت اجتماعی، آسیب های اجتماعی، امید و افزایش نشاط و ارتقاء و تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.

رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: این جشنواره همچون دوره اول سکویی برای شناسایی و معرفی طنازان یزدی به مردم استان و کشور خواهد بود.

فکر ابراز امیدواری کرد: با تمدید شدن مهلت ارسال آثار و فروکش کردن بحران کرونا در شهر و استان آثار بیشتری به نسبت قبل به دبیرخانه ارسال شود و امسال شاهد جشنواره ای به مراتب پر ورنق تر از سال گذشته باشیم.

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، وی با بیان اینکه جشنواره خشدلانه2 در فضای مجازی برگزار می شود، گفت: با توجه به برگزاری کنگره4 هزار شهید استان در اسفند ماه، بخش ویژه ای با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» در این جشنواره در نظر گرفته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها