موج
کدخبر : ۳۵۳۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353395

مدیر خانه مطبوعات یزد:

مدیر خانه مطبوعات یزد در مراسم رونمایی از حامی کارت گفت: 80 درصد از خدمات رفاهی خانه مطبوعات یزد در قالب حامی کارت ارائه خواهد شد، این کارت دائمی است و در هر نقطه از کشور قابل استفاده در فروشگاه های هایپر استار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نشست خبری برخط خانه مطبوعات یزد از حامی کارت خانه مطبوعات رونمایی کرد و گفت: کمک‌های رفاهی و معیشتی خبرنگاران استان یزد از طریق حامی کارت انجام خواهد شد.

جوادیان زاده گفت: خبرنگاران یزد هم مانند سایرین از شیوع بیماری کرونا متضرر شدند که شامل تسهیلات خواهند بود.

فرزاد فیضی مدیر خانه مطبوعات یزد در این نشست برخط گفت: حامی کارت مربوط به تمام اعضای خانه مطبوعات یزد و خبرنگاران یزدی است که فعالیت مستمر خبری آنها برای ما محرز شده است.

وی در خصوص نحوه استفاده از حامی کارت گفت: از طریق این کارت خانواده های خبرنگاران هم می توانند بهره مند شوند به گونه ای که این کارت فقط قابلیت استفاده در فروشگاه را دارد.

وی گفت: فروشگاه تعیین شده در این طرح با حساسیت ویژه در رعایت پروتکل های بهداشتی انتخاب شده و همه اعضا می توانند از هایپر استارها خرید کنند و هر آنچه در هایپر استار است شامل خرید می شود.

فیضی گفت: ایجاد این نوع خدمات رفاهی در ابتدای کار است و قابلیت ارتقا خواهد داشت.

وی عنوان کرد: این کارت دائمی خواهد بود و در هر نقطه از کشور قابل استفاده در فروشگاه های هایپر استار است.

فیضی با بیان اینکه 183 نفر عضو این طرح هستند، گفت: امکان افزایش تعداد وجود دارد و سعی داریم 80 درصد خدمات رفاهی خانه مطبوعات با این کارت انجام شود.

وی در خصوص دوره های آموزشی خانه مطبوعات یزد گفت: دوره های آموزشی خانه مطبوعات استان یزد ادامه خواهد داشت.

مدیر خانه مطبوعات یزد افزود: جوایز مسابقات ورزشی و رسانه های برتر در حوزه کتابخوانی نیز به علت بیماری کرونا به تعویق افتاد که به زودی طی برنامه ای انجام خواهد شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها