موج
کدخبر : ۳۵۱۶۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351686

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در شرایط کرونا هم هر معاونت قضایی موظف است بر حسب بخشنامه ها، دستورالعمل ها و آیین نامه های واصله از حوزه ستاد قوه، وظایف و اقدامات اجرایی صورت گرفته را به صورت دقیق و مستند ثبت نماید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: اگرچه بیماری کرونا مشکلاتی را برای ادارات ایجاد کرده و بخشی از نیروی انسانی نیز درگیر بیماری شده اند، اما باید نهایت تلاش صورت گیرد تا کمیت و کیفیت خدمات قضایی تحت تأثیر محدودیت های کرونایی قرار نگیرد.

دهشیری در نشست شورای معاونین دادگستری استان یزد بر استفاده حداکثری از ظرفیت های نوین و تکنولوژی های روز تأکید کرد و بیان داشت: معاونت آمار و فناوری اطلاعات دادگستری باید بستر استفاده از این ظرفیت ها را برای ارتقاء خدمات قضایی در دوران محدودیت های کرونایی فراهم نماید.

وی تصریح کرد: اگر یک مقام قضایی به لحاظ درگیری یکی از اعضای خانواده به بیماری کرونا باید دوران قرنطینه را بگذارند باید از این سرمایه انسانی به طرق ممکن و با استفاده از تکنولوژی های روز استفاده کرد تا کار مردم روی زمین نماند.

این مقام قضایی، حفظ سلامت نیروی انسانی را به عنوان سرمایه های اصلی دستگاه مهم و ضروری برشمرد و اظهار داشت: گرچه معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی به لحاظ تهیه ماسک و مواد ضد عفونی تلاش زیادی را انجام می دهد و در اکثر روزها پس از اتمام ساعت کار اداری به ضد عفونی و گندزدایی تمامی محیط های اداری همت می گمارد، اما وضعیت شیوع بیماری در استان رو به وخامت است و این نیازمند مراقبت بیشتر و رعایت فاصله گذاری، دوری از تجمعات و رعایت بیش از پیش بهداشت فردی است.

وی بار دیگر بر دقت بر آیین نامه ها، بخشنامه ها و دستوراالعمل های واصله از قوه قضاییه تأکید کرد و ابراز داشت: هر معاونت موظف است بر حسب بخشنامه ها، دستورالعمل ها و آیین نامه های واصله از حوزه ستاد قوه، وظایف و اقدامات اجرایی صورت گرفته را به صورت دقیق و مستند ثبت نماید تا سیاست ها و منویات ریاست قوه قضاییه به صورت دقیق و منظم در استان یزد اجرا گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها