موج
کدخبر : ۳۵۰۵۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350588

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در کمیته نوآوری و اقتصاد دانش بنیان در حوزه کشاورزی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد، باتوجه به بند 19،از مصوبات صورتجلسه شورای اداری سازمان جهاد کشاورزی به شماره 42858 مبنی بر تشکیل کمیته نوآوری و اقتصاد دانش بنیان با حکم رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد آقایان اسمعیل زاده رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد، حاجی حسینی معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی، سلیم معاون تولیدات دامی، ملانوری معاون تولیدات گیاهی، شطرنجی مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی، چیت فروش رییس اداره آمار و فن آوری اطلاعات، مهدوی رییس اتاق رشد کشاورزی و رمضان اسپرس، مدیربرنامه و بودجه بعنوان اعضای کمیته نوآوری و اقتصاد دانش بنیان در حوزه کشاورزی منصوب گردیدند.

چندی پیش معاون علمی وفناوری رئیس جمهور از سرعت رشد صنایع دانش بنیان در استان یزد خبرداد و گفت:یزد سرعت بسیار بالایی در رشد صنایع دانش بنیان دارد و در یزد تحول سریع‌تر اتفاق می‌افتد چون  پتانسیل خوبی در اقتصاد دانش‌بنیان دارد.

همچنین استاندار یزد در همین راستا، یزد را الگوی اقتصاد دانش بنیان در کشور اعلام کرد و از جمله کارهای اجرایی آن مجموعه دانست. محمدعلی طالبی با اشاره به نگاه بسیار مثبت رئیس جمهور به استان در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و تاکید وی بر لزوم توجه جدی به اقتصاد دانش بنیان افزود: از هر ظرفیت جدیدی که بتواند به صنایع دانش بنیان کمک کند و منطبق بر اولویت‌های استان باشد حمایت می‌کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد نیز در جلسه با خبرنگاران، با بیان این‌که در حال حاضر ۹۰ شرکت دانش‌بنیان در این استان فعالیت می‌کنند ، گفت: اقتصاد دانش‌بنیان استراتژی اولویت‌دار یزد برای توسعه بیش از پیش است.

اکرم فداکار با بیان این‌که در حال حاضر اقتصاد دانش‌بنیان استراتژی اولویت‌دار برای توسعه استان یزد است، گفته بود: طرح یزد الگوی اقتصاد دانش بنیان محور فعالیت و برنامه‌ریزی مدیریت ارشد استان در این حوزه است.

وی با بیان این ‌که ردپای اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از استراتژی‌های جدی توسعه در استان وجود دارد، گفت: گفتمان‌سازی این مهم در حوزه‌های مختلف یکی از مهمترین دستاوردهای مدیریت استان یزد در راستای توسعه همه جانبه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها