موج
کدخبر : ۳۴۶۵۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346512

استاندار یزد گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری و اجرای برنامه های مختلف، فعالیت های شاخص و ماندگاری در راستای رشد و اعتلای فرهنگ عمومی شهر یزد انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد با ارسال نامه ای از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مجموعه همکاران این سازمان تقدیر و تشکر کرد.

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدعلی طالبی در نامه ای خطاب به عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ایفای نقش و تلاش موثر این سازمان در راستای تحرک اجتماعی و پویایی فرهنگی در شرایط سخت و پیچیده امروز را ستودنی دانست.

استاندار یزد در بخشی از این نامه آورده است: اکنون که سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری و اجرای برنامه های مختلف، فعالیت های شاخص و ماندگاری در راستای رشد و اعتلای فرهنگ عمومی شهر یزد انجام داده است و تعامل موثری با دستگاه های دولتی، نخبگان مذهبی و اجتماعی به وجود آورده، لازم می دانم از زحمات و تلاش های جنابعالی و مجموعه همکارانتان و درست اندرکاران ذیربط تقدیر و تشکر نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها