موج
کدخبر : ۳۴۱۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341370

رئیس دادگستری اشکذر؛

رئیس دادگستری اشکذر گفت: فراهم کردن امکانات سرمایه گذاری و زیر ساخت های مورد نیاز با وجود ۱۵۰ واحد در شهرک نیکو می تواند موجب توسعه پایدار شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین دهقانی زاده رئیس دادگستری اشکذر گفت: با هدف بررسی مشکلات زیرساختی شهرک صنعتی نیکو شهرستان اشکذر و شناسایی موانع پیش روی صاحبان صنایع در امر تولید در این شهرستان، جلسه ای با حضور مسئولان شهرستان در دادگستری تشکیل گردید.

وی با تأکید بر لزوم حل مشکلات و موانع تولید افزود: فراهم کردن امکانات سرمایه گذاری و زیر ساخت های مورد نیاز با وجود ۱۵۰ واحد در شهرک نیکو می تواند موجب  توسعه پایدار، افزایش نرخ اشتغال و کاهش محرومیت ها در سطح شهرستان اشکذر شود.

وی تغییر رویه و شیوه مدیریت در شهرک صنعتی نیکو را خواستار شد و اظهار داشت: صنایع می بایست در مدیریت شهرک صنعتی مشارکت و مداخله داشته باشند.

 سیدمحمدابراهیم اقبالی دادستان عمومی و انقلاب اشکذر نیز در این نشست گفت: در دیدارهای متعدد که با صاحبان صنایع طی ماههای اخیر صورت گرفت، عمده مشکلات مطرح شده توسط صنعتگران مرتبط با انشعاب گاز، ایجاد شبکه تلفن، آسفالت، فضای سبز و زه کشی آب های سطحی شهرک بوده که ضرورت دارد در این جلسه مشترک راهکارهای لازم جهت رفع آنها توسط ادارات مرتبط ارائه گردد.

اقبالی افزود: ممانعت از تعطیلی واحدهای صنعتی و حفظ تولید و اشتغال از سیاست های راهبردی دستگاه قضایی در شهرستان است.

شایان ذکر است نشست بررسی مشکلات شهرک صنعتی نیکو با حضور ریاست دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر، فرماندار، معاونت حقوقی فرمانداری، سرپرست شهرداری اشکذر، معاونت حقوقی شهرداری و ریاست شورای شهر اشکذر در محل دادگستری شهرستان اشکذر برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها