موج
کدخبر : ۳۳۶۸۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336807

روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به عنوان روابط عمومی برتر به جهت اقدامات موثر در بحث فرهنگ سازی برای پیشگیری از ویروس کرونا تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی، از سید مصطفی فخری بافقی روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به عنوان روابط عمومی برتر به جهت اقدامات موثر در بحث فرهنگ سازی برای پیشگیری از ویروس کرونا تجلیل به عمل آمد.

چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با موضوع کرونا امروز 15 تیر ماه سال جاری در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.

در این رخداد پروفسور سید سعید رضا عاملی دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی و کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط‌عمومی وزارت بهداشت در خصوص روابط‌عمومی شرایط اضطراری، ارتباطات انسانی و مسئولیت اجتماعی در شرایط کرونا و چالش‌ها و فرصت‌های اطلاع‌رسانی در حوزه کرونا سخنرانی نمودند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در پایان این جشنواره از برخی روابط عمومی‌های ساعی در حوزه مقابله با کرونا با اعطای نشان روابط‌عمومی و جایزه مسئولیت اجتماعی تجلیل بعمل آمد که از سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط‌عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق به عنوان روابط عمومی برتر به جهت اقدامات موثر در بحث فرهنگ سازی و پیشگیری از ویروس کرونا تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها