موج
کدخبر : ۳۳۰۱۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330154

تمامی اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در سراسر استان یزد برای انجام فعالیت های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تحت ارایه خدمات تخصصی به بخش دولتی و بخش خصوصی (عموم کشاورزان و آحاد جامعه) ملزم به داشتن پروانه اشتغال می باشند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، براساس ماده 2 آیین نامه اجرایی قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد جلسه صدور و تمدید پروانه اشتغال سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد با حضور آقایان محمدرضا خلف باغی،حاتمی زاده، شریعتمداری، میرحاجیان و خانم فلاح نژاد در دفتر رئیس سازمان برگزار گردید.

در این جلسه ۴۶ پرونده در زمینه های مشاوره، پیمانکاری و خدمات کشاورزی مورد بررسی و تایید قرار گرفت.

شایان ذکر است: از مجموع این پرونده ها ۴۴ مورد حقیقی و ۲ مورد حقوقی بررسی گردید.

لازم به ذکر است: جهت تثبیت جایگاه قانونی پروانه اشتغال موارد زیر در دستورالعمل آن تبیین و تشریح گردیده است که تمامی اعضای سازمان در سراسر استان برای انجام فعالیت های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تحت ارایه خدمات تخصصی به بخش دولتی و بخش خصوصی (عموم کشاورزان و آحاد جامعه) ملزم به داشتن پروانه اشتغال می باشند.

انجام فعالیت های مهندسی کشاورزی از سوی اعضای سازمان بدون پروانه اشتغال و یا پروانه اشتغال فاقد اعتبار، تخلف انتظامی بوده و در صورت ارتکاب، مطابق قوانین و مقررات مربوطه برخورد خواهد شد.

اعضای سازمان موظف به اعلام و درج شماره پروانه اشتغال در کلیه اسناد مربوط به ارائه خدمات به بهره مندان از خدمات ایشان می باشند. چنانچه بهره مندان از خدمات اعضای سازمان دستگاه های اجرایی باشند؛ اعضای سازمان موظفند رأساً نسبت به اعلام و درج شماره پروانه اشتغال در قرارداد منعقده اقدام نمایند. هرگونه سهل انگاری، قصور و کتمان در این خصوص، تخلف انتظامی است و در صورت اطلاع در هر زمان مطابق ضوابط و مقررات مرتبط به هیأت های انتظامی معرفی می شوند.

ضرورت دارد کلیه اعضا لیست قراردادها و همکاری های خود را در طول سال های گذشته و منبعد با اشخاص حقوقی و حقیقی اعم از دولتی و خصوصی را به سازمان سریعا اعلام نمایند. در صورت عدم اعلام هر زمان که سازمان مطلع شود به عنوان تخلف در هیات بدوی انتظامی مطرح خواهد شد. به عنوان مثال اگر عضوی بدون اطلاع قبلی، قرارداد یا سابقه ای را در جریان رتبه بندی ارائه نماید، ضمن حذف امتیاز آن در رتبه بندی موضوع به هیات بدوی نیز ارجاع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها