موج
کدخبر : ۳۲۱۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321129

فرماندار یزد از بخش های مختلف بیمارستان شهید صدوقی یزد بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری کوج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد در بازدید از بیمارستان شهید صدوقی یزد ضمن قدردانی از تلاشهای کادر پزشکی، پرستاران و مجوعه پرسنل این بیمارستان گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان این عزیزان فداکارانه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در حال خدمت به مردم هستند.

وی افزود: کادر پزشکی ،پرستاران،بخش اورژانس و سایر پرسنل  بخاطر بیماری یاد شده روزهای پرمشغله ای دارند و شبانه روزی برای بهبودی بیماران تلاش می کنند که زحمات این بزرگواران  قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: این قشر خط مقدم رسیدگی به مراجعان وبیماران مبتلا به کرونا هستند و سختی کار این عزیزان برهیچ کس پوشیده نیست.

فرماندار یزد تصریح کرد: علیرغم نگرانی هایی که خانواده های کادر درمانی در زمینه ابتلای آنها به بیماری کرونا دارند، در بازدیدی که از بیمارستان شهید صدوقی یزد صورت گرفت به عینه مشاهده شد که این تلاشگران عرصه سلامت  باوجود همه دغدغه های موجود، روحیه و نشاط خود را در این موقعیت حفظ کرده و وباجدیت مشغول خدمت رسانی به بیماران هستند.

رستگاری  گفت: مجموعه پرسنل درمانی با وجود مشکلات و محدودیت هایی که دارند در رسیدگی به بیماران و ارائه خدمات به آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

وی اضافه کرد: وظیفه بود که با حضور در مجموعه این بیمارستان از خدمات ارزشمند این تلاشگران بی ادعا قدردانی شود و امیدواریم زحمات و تلاش این قشر در جامعه بیشتر دیده شود.

رستگاری خاطر نشان کرد: این مواقع یک تلنگری  است که بیشتر به دغدغه ها و مشکلات عزیزان بخش بهداشت ودرمان توجه کرد و امیدواریم با تلاش وهمت همگانی وبا مشارکت ،همدلی و همراهی یکدیگر این مرحله سخت را پشت سر بگذاریم.

فرماندار یزد از بخش های مختلف بیمارستان شهید صدوقی یزد بازدید و از نزدیک در جریان ارائه خدمات درمانی این بیمارستان به مراجعین و بیماران مشکوک به کرونا و مبتلایان آن قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها