موج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: نمایندگان رسانه ها در مشارکت حداکثری شهروندان در شعبه‌های اخذ رای یازدهمین دوره این آزمون ملی نقش موثری دارند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،  محمد جواد برزگر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز از خبرنگاران خواست با تبیین هر چه بیشتر اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و نیز تشریح دستاوردهای نظام و دولت برای مردم، گفت: نمایندگان رسانه ها در مشارکت حداکثری شهروندان در شعبه‌های اخذ رای یازدهمین دوره این آزمون ملی نقش موثری دارند.

وی روز سه‌شنبه در نشستی با خبرنگاران افزود: ایجاد زمینه برای جلب مشارکت مردم در انتخابات نه تنها وظیفه دینی بلکه ملی و انقلابی است و موجب شکست توطئه‌های دشمنان خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان مهریز ادامه داد: مردم ما با وجود تمامی توطئه‌ها و تهدیدها به خصوص تحریم‌های ظالمانه آمریکا،  در دوم اسفندماه سال ۹۸ با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های اخذ رای ، صلابت و بصیرت خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

این مسوول اظهارداشت: وجود جو آرام و دمیدن روح امید و اعتماد به مردم توسط رسانه‌های گروهی نقش مهمی در جلب مشارکت بالای مردم در انتخابات دارد و باعث خنثی شدن توطئه های استکبار جهانی می‌شود.

برزگر تصریح کرد: تمام مراحل برگزاری انتخابات طبق قانون و عمل به وظایف که توسط قانونگذار برای تمام عوامل اجرایی نظارتی و بازرسی تعریف شده در حال انجام است و از تک تک آرای مردم حراست می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها