موج

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد گفت: نباید بگذاریم دشمن سه اصل مهم تدین، تفکر و تعقل را از آموزش در ایران بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد روز شنبه در دیدار جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد افزود: اگر به توان جوانان تکیه کنیم به یاری خدا در آینده‌ای نزدیک به حدی از پیشرفت می‌رسیم که دشمن چاره‌ای جز عقب‌نشینی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: دشمنان  سعی دارند که ایران اسلامی مقتدر را از رسیدن به پیشرفت باز دارند بنابراین باید با برنامه‌ریزی، تلاش جدی، ارزش نهادن به جوانان و ایجاد زمیته برای حضور آنها در برابر توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا ایستادگی کنیم.

امام جمعه یزد اظهار داشت: با درایت و هدایت‌های مقام معظم رهبری و با تکیه بر جوانان در برخی از عرصه‌ها از جمله هسته‌ای، پزشکی و نانو پیشرفت بسیار خوبی در ایران به وجود آمده است.

ناصری بیان داشت: قطع امید از استکبار جهانی و درآمدن از قیومیت آنها و امید بستن به خدا موضوعی بود که امام خمینی(ره) از ثمرات اصلی انقلاب می‌دانست که ما را به هدف عالی زندگی می‌رساند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: نظام اسلامی برای این مسئله پیاده شد و ما هم در تمام حرکاتمان باید تلاش کنیم که خود و دیگران را به کمال برسانیم و همین موضوع سبب شده که امام (ره) بگویند حفظ انقلاب از اوجب واجبات است.

ناصری گفت: هدف شوم دشمنان این است که ملت‌ها دیگر فکر نکنند  و در این راستا سه موضوع و اصل مهم تدین، تفکر و تعقل را از آموزش در ایران گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها