موج
کدخبر : ۳۰۶۳۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-306394

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد؛

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: دانشجویان بسیجی در صف مقدم مبارزه با فعالیت‌های فرهنگی استکبارجهانی و حامیان منطقه‌ای او قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد همایشی به مناسبت چهلمین سال تاسیس بسیج گفت: دانشجویان بسیجی در صف مقدم مبارزه با فعالیت‌های فرهنگی استکبارجهانی و حامیان منطقه‌ای او قرار دارند، باید برای تحقق اهداف انقلاب‌ و منویات مقام معظم‌ رهبری علاوه بر تحصیل دانش در فعالیت‌های مختلف اقدام کنند.

وی به نقش دانشجویان مومن و انقلابی در ۴۰ سال گذشته در اجرای آرمان‌های نظام به خصوص در هشت سال دفاع‌ مقدس اشاره کرد و پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری را خواستار شد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد، پیگیری بیانیه گام دوم انقلاب را از سوی دانشجویان بسیجی به عنوان یک موضوع حیاتی مورد تاکید قرار دارد و بیان داشت: باید برای اجرای این بیانیه که در آن توجه خاص به جوانان و دانشجوبان شده است اهتمام داشت.

پورشمسی همچنین به رویش‌های انقلاب، دانشجویان و نخبگان بسیجی اشاره کرد  و گفت: آنها ثمره نظام هستند، باید گوش به فرمان مقام معظم‌رهبری ، در بخش‌های مختلف باشند.

وی اظهارداشت: حضور دانشجویان در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی مورد نیاز جامعه‌ 

است، باید زمینه مشارکت رویش‌های انقلاب را در بخش‌های مورد نیاز فراهم کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها