موج
کدخبر : ۲۷۳۰۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273023

معاون عمرانی استاندار یزد؛

معاون عمرانی استاندار یزد گفت: شهرداری باید از همان لحظه نخست بارندگی بدون تاخیر با تمام تجهیزات و امکانات در نقاط یاد شده حضور یابد تا از آبگرفتگی جلوگیری شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان   معاون عمرانی استاندار یزد در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان یزد افزود: هر موقع بارندگی در استان یزد رخ می دهد با مشکل آبگرفتگی معابر روبه‌رو می شویم که نیاز است هر چه سریعتر این مشکل اصلاح شود.
وی خاطر نشان کرد: شهرداری باید از همان لحظه نخست بارندگی بدون تاخیر با تمام تجهیزات و امکانات در نقاط یاد شده حضور یابد تا از آبگرفتگی جلوگیری شود.
صادقیان با بیان اینکه بارش در روزهای شنبه تا دوشنبه هفته آینده در کل استان رخ می دهد افزود: تمامی دستگاه های خدمت رسان و اعضای ستاد بحران استان باید رای مقابله با بحران احتمالی، آماده باشند.
وی بابیان اینکه دهیاران، آشنایی و اطلاعات خوبی درباره منطقه خود دارند افزود: نتایج این حضور در زمان جاری شدن سیل در برخی شهرستان‌ها دیده و از سوی دیگر تجارب خوبی کسب و نتیجه برخی تلاش دستگاه‌ها در زمان بحران و سیل دیده شد. 
صادقیان در بازدید از بندهای خاکی، سیل بندها، گواراب ها، سد و بندهای توسط مدیران مربوطه تاکید کرد و گفت: اگر در زمان بارش آنها نیاز به تخلیه و آبگیری مجدد داشت اقدام کنید.
معاون استاندار یزد با اشاره به احتمال وزش باد و طوفان در استان یزد بر جمع آوری داربست ها و بنرهای سطح شهر برای جلوگیری از خطرات احتمالی تاکید کرد.
 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها