موج
کدخبر : ۲۷۰۰۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270061

استاندار یزد در مراسم بزرگداشت هفته شهدا گفت: تمام مردم و دستگاه های اجرایی در کنار هم با همکاری آماده هرگونه خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری و حل و فصل مسائل و مشکلات هستند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در این مراسم که به مناسبت بزرگداشت هفته شهدا برگزار شد، استاندار یزد با قدردانی از صبر و ایثار جانبازان گفت: حل مسائل و مشکلات ایثارگران و جانبازان باید با حضور خود جامعه هدف انجام شود.

محمدعلی طالبی افزود: حل نیازها و رسیدگی به مطالبات ایثارگران و جانبازان یک وظیفه دینی، ملی و انقلابی است و همه خود را در حل مسائل شریک می دانند.

استاندار یزد تصریح کرد: با هم افزایی و جلب مشارکت ایثارگران، خانواده های شاهد و جانبازان بیشتر و بهتر می توان در رسیدگی به مسائل و رفع مشکلات اقدام کرد.

طالبی تصریح کرد: هیچکس بهتر از خود جانبازان و ایثارگران نمی تواند نسبت به ارائه راه حل مسائل و رسیدگی به مطالبات خود اقدام کند و دولت و مسئولان در خدمت شما هستند.

وی اظهار داشت: تمام مردم و دستگاه های اجرایی در کنار هم با همکاری آماده هرگونه خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری و حل و فصل مسائل و مشکلات هستند.

همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد گفت: عزت و اقتدار نظام و انقلاب اسلامی مدیون ایثار و جانفشانی شهیدان است و همه ما در هر پست و مقامی که هستیم با افتخار در خدمت جانبازان و جامعه هدف هستیم.

احمدابراهمی افزود: هم اکنون حدود 10 هزار جانباز در این استان با درصد های مختلف زیر پوشش خدمات فرهنگی و اجتماعی این نهاد هستند.

وی اظهار داشت: از این تعداد 24 جانباز قطع نخاعی زیر پوشش هستند و رسیدگی به نیازهای آنها به خاطر اهمیت موضوع با همکاری دستگاه های دیگر انجام می شود.

این مسئول به اهمیت ساخت آسایشگاه مناسب برای جانبازان استان اشاره و ابراز امیدواری کرد تا نسبت به پیگیری آن توسط مسئولان استان اقدام شود.

ابراهیمی یادآور شد: توسط جانبازان برنامه های فرهنگی و ورزشی مختلفی انجام می شود که بنیاد شهید و امور ایثارگران برای انجام برنامه ها همکاری دارد.

همچنین یکی از جانبازان قطع نخاعی یزد گفت: ایجاد فضای مناسب برای جامعه ایثارگری به خصوص جانبازان یک ضرروت است که امیدواری در استان پیگیری شود.

محمدمهدی موحدیان افزود: کمترین توقع از مدیران اجرایی است که برخی مواقع آنها به آسایشگاه جانبازان سرکشی کنند و در جریان برنامه ها و مشکلات قرار گیرند.

وی اظهار داشت: جامعه ایثارگری از مسئولان می خواهد وظایف خود را در خدمت به مردم و جامعه ایثارگران به خوبی انجام دهند و در ترویج فرهنگ ایمان و شهادت موثر باشند.

در این مراسم همچنین سرودی توسط دانش آموزان اجرا شد و به جانبازان لوح سپاس تقدیم گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها