موج
کدخبر : ۲۶۰۹۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-260905

امام جمعه یزد:

نماینده مقام معظم رهبری در استان یزد که امروز درجمع روحانیون و پاسداران سپاه الغدیر سخن میگفت نقشه ها و دشمنی های موجود در این چهل سال توسط دشمنان را ناشی از عزت جمهوری اسلامی ایران دربین مسلمین دانست.

به گزارش خبرگزاری موج  یزد، نماینده ولی فقیه دراستان امروز در جمع روحانیون و پاسداران سپاه الغدیر حضور پیدا کرد آیت الله ناصری گفت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران اهمیت ویژه‌ای دارد و لذا ضروری است که در این راستا به‌خوبی کار کنیم و نسبت به رفع مشکلات هرچه بیشتر قدم برداریم و در راه خدمت‌رسانی به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

وی افزود: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران بهترین شرایط را در جهان در اختیار دارد؛ چنانچه کشورمان در عرصه کنونی به لحاظ عزت مسلمین، انقلاب و ملت ایران در درجه عالی قرار گرفته و ملت ایران بایستی به این مسئله ببالد.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: اینکه دنیا نسبت به انقلاب اسلامی ایران حساس است و در طول این ۴۰ سال نقشه‌های متعددی برای مقابله با ایران طرح‌ریزی می‌کند، به دلیل این است که جمهوری اسلامی ایران از عزت بالایی برخوردار است و آن‌ها این عزت را نمی‌توانند در خود بگنجانند.

آیت الله ناصری‌ با بیان اینکه اگر کشورمان عزت نداشت و دارای جایگاهی با منزله ذلت و خواری بود، قطعاً دشمنان با ما کاری نداشتند، عنوان کرد: در حال حاضر دشمن تمام محاسبات خود را برای فشار به ملت ایران و دشمنی با انقلاب اسلامی معطوف کرده‌ است، چراکه ایران عزتمند و بزرگ است و دشمن این موضوع را برنمی‌تابد.

امام‌جمعه یزد با تأکید بر اینکه مطمئناً اگر کشورمان ذلیلانه همانند آل سعود عمل می‌کرد، عامل استکبار جهانی محسوب می‌شد و آمریکایی‌ها هم بیش از هر کشوری از ما دفاع می‌کردند، خاطرنشان کرد: اینکه هر رئیس‌جمهور آمریکا که روی کار می‌آید، بایستی برنامه دقیق در ارتباط با ایران ارائه کند، نشان‌دهنده جایگاه و عظمت ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: درواقع کشورمان در عرصه کنونی از جهات مختلفی در وضعیت خوبی قرار گرفته است و دشمن در حال جان کندن برای ضربه زدن به انقلاب است و البته در رسیدن به اهداف شوم خود صدماتی هم می‌زند و خیلی موارد جلوی کار ما مانع می‌شود؛ اما ما بایستی بدون توجه به این موانع به‌سوی اهداف پیشرو حرکت کنیم.

ناصری با اشاره به مشکلات حاکم بر جامعه، تصریح کرد: مسئولان بایستی نسبت به رفع این مشکلات با تمام توان حرکت کنند و نسبت به رفع این مشکلات اقدامات لازم را به عمل آورند و از هیچ تلاشی نا امید نشوند. 

نماینده مقام معظم رهبری  دریزد  در پایان با بیان اینکه کشورمان از ظرفیت بسیار بالای نیروی انسانی و متخصصان برخوردار است، به مسئولیت توصیه کردکه  اگر متولیان اقتصاد و مسئولان تکیه خود را به این ظرفیت‌های عظیم قرار دهند، تمام مشکلات کشور حل خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها