موج

در جلسه شورای اداری بخش خمام مطرح شد؛

جلسه شورای اداری بخش خمام با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، فرماندار رشت و نماینده گان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، میر شمس مومنی زاده فرماندار رشت در جلسه شورای اداری بخش خمام اظهار کرد: حضور متواضعانه آیت الله فلاحتی بین مردم در ارتقای امید و نشاط در جامعه تاثیرگذار است.

میرشمس مومنی زاده به ظرفیت های خوب موجود در خمام اشاره کرد و افزود: اسنفاده از ظرفیت های موجود با کار جهادی محقق می شود.

وی با اشاره به مطالبات بسیار مردم و منابع محدود برای پاسخگویی به خواسته های مردم، بیان کرد: منابع با اولویت بندی باید برای اجرای برنامه ها به کار گرفته شود ضمن اینکه استفاده از منابع ملی حایز اهمیت است.

شورای اداری بخش خمام2

بیش از ۹۵ درصد از اعتبارات گیلان از طریق وزارتخانه ها است

فرماندار رشت، بیش از ۹۵ درصد از اعتبارات گیلان را از طریق وزارتخانه ها دانست و تصریح کرد: همگرایی و هم افزایی خوبی بین مسوولان وجود دارد و در پرتو این وحدت باید بتوانیم خدمات بیشتری به مردم ارایه کنیم.

مومنی زاده با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت گیلان در رشت زندگی می کنند، اظهار کرد: نیاز است مسوولان نگاه مهربانانه تری نسبت به شهرستان رشت داشته باشند.

خمام ظرفیت شهرستان شدن را دارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه مذکور با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خمام با توجه به ساحلی بودن امکان شهرستان شدن را دارد.

شورای اداری بخش خمام1

غلامعلی جعفرزاده به احداث میدان شهر خمام اشاره کرد و افزود: اجرای میدان مذکور به شهرداری خمام واگذار شده است.

وی با اشاره به مشکل خمام در تامین آب شرب، بیان کرد: اتمام پروژه مذکور نیازمند توجه استانداری گیلان است.

حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه شورای اداری بخش خمام با قدردانی از حضور آیت الله فلاحتی در روستاها و بخش های مختلف شهرستان اظهار کرد: حرکت امام جمعه رشت سبب دلگرمی مسوولان و مردم شده است.

الحاق خمام به منطقه آزاد انزلی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: ارتقای بخش خمام به شهرستان توسط مسوولان محلی در حال پیگیری است.

جبار کوچکی نژاد، خواستار الحاق خمام به منطقه آزاد انزلی شد و تصریح کرد: خمام استعداد تبدیل شدن به شهرستان شدن را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها